Merhaba arkadaşlar , iş güvenliği uzmanlığı sınavına girecek olan arkadaşların özgün sorular konusunda sıkıntılara düştüğünü biliyorum.

İnternet’te dolaşan ve kaynağı belli olmayan çok fazla soru var. Siz birini çözmeye başlıyorsunuz bitirdikten sonra başka bir kaynaktan gelen soruları çözmeye başlıyorsunuz ve bi bakıyorsunuz daha önce çözdüğünüz soruların aynıları ama cevapları farklı ? bu seferde kendiniz ile çelişmeye başlıyorsunuz acaba hangisi doğru diye tam bu noktada içerik olarak etkileyici bulduğum isg soru bankası isimli kitap gerçekten güzel hazırlanmış.

iş güvenliği uzmanlığı sınavına hazırlık için ideal bir kaynak olduğunu düşünüyorum.

isguvenligihizmetleri.com olarak siz değerli arkadaşlarıma yardımcı olmak maksadıyla, yapmış olduğum özel anlaşma ile sonucu  kitaba indirimli bir şekilde sahip olabileceksiniz.

Kitabı mevcut fiyatı üzerinden extra %12 indirimle satın almak için satın alma sayfasında ki “KUPONUMUZ VAR MI ? KODUNUZU GİRMEK İÇİN  BURAYA TIKAYIN ” linkine tıklayıp. Açılan bölüme “isguvenligihizmetleri005” kodunu yazarak indirimli şekilde alabilirsiniz.

 

Kitabı İnternet sitesi üzerinden indirimli satın almak  için isguvenligisorulari.com adresine giriş yapmanız yeterli.

 

Kendi alanında en çok satan kitaplardan birisi olduğunu biliyorum. Eğer sizinde iş güvenliği soru bankasına ihtiyacınız varsa kitabı almanızı  tavsiye ediyorum. Mesleğimiz gereği belirli dönemlerde tekrar sınava girmemiz gerekiyor.

C grubu iş güvenliği uzmanlığından, B grubu iş güvenliği uzmanına

B grubu iş güvenliği uzmanlığından, A grubu iş güvenliği uzmanına

geçiş sınavlarında da kullanabileceğinizi ayrıca belirtmek isterim.

 


1 yorum

hxe · 19 Şubat 2013 10:42 tarihinde

Kupon deaktif olmuştur….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer yazılar

İş Güvenliği Haberleri

30 NİSAN 2016 TARİHİNDE YAPILACAK İŞYERİ HEKİMLİĞİ,  İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI ve DİĞER SAĞLIK PERSONELİ SINAV DUYURUSU

Bilindiği üzere; işyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve diğer sağlık personellerinin eğitim, sınav ve belgelendirilmesi işlemleri ilgili mevzuat kapsamında yürütülmektedir. Bu itibarla; 30 NİSAN 2016 (Cumartesi) günü yapılacak merkezi sınavla ilgili açıklama aşağıda belirtilmiş olup, adayların bu takvime Daha fazlasını oku…

İş Güvenliği Haberleri

İSG PROFESYONELLERİNİN ÇALIŞMA SÜRELERİNE İLİŞKİN DUYURU

İSG PROFESYONELLERİNİN ÇALIŞMA SÜRELERİNE İLİŞKİN DUYURU İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmeliğin 12nci maddesinde belirtilen iş güvenliği uzmanlarının çalışma sürelerine ilişkin hüküm aynı Yönetmeliğin Geçici 7 nci maddesi gereğince 1/1/2016 tarihi Daha fazlasını oku…

İş Güvenliği Haberleri

BAKAN ÇELİK’TEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Çok yakın zamanda iş kazalarının konuşulmadığı bir Türkiye olacak” dedi. ILO Yönetim Kurulu üyesi ve Türkiye’nin G20 dönem başkanlığını temsilen İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Bakan Çelik, ILO Yönetim Daha fazlasını oku…