21 Ekim 2012 tarihin de yapılan işyeri Hekimliği ve iş Güvenliği uzmanlığı sınav sonuçları tıklayın…

21 Ekim 2012 tarihin de yapılan işyeri Hekimliği ve iş Güvenliği uzmanlığı sınavın da  hatalı olduğunu düşündünüz soruları buradan tartışabilirsiniz arkadaşlar.

 

iptal olan ve düzeltilen sorular için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

21-ekim-2012-is-guvenligi-uzmanligi-ve-isyeri-hekimligi-sinavi-iptal-olan-sorular

18 mayıs 2013 iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği sınavı iptal olan sorular için tıklayınız.

SINAV İLE İLGİLİ İTİRAZLAR NASIL YAPILIR ?


-I- Adaylar; sınav soruların a ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarının http://www.meb.gov.tr ve http://www.isgmm.gov.tr İnternet adreslerinde yayımlanmasından itibaren (23 Ekim 2012) en geç 3 (üç) iş günü içerisinde (30 Ekim 2012 saat 17:00′ye kadar), İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne yapabileceklerdir.

Adayların sınav sorularına itiraz başvuruları, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek Şubesindeki TR 85 0001 0007 6540 5083 1150 07 IBAN Nu’lı hesabına her bir soru için 10 TL (KDV dahil) “sorulara itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir. Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire Başkanlığı İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.

-I- Sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde (09 Kasım 2012 tarihine kadar) İSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

-I- Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (14 Kasım 2012 tarihinden itibaren) dair itiraz başvuruları; YEĞİTEK Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası Şubesi Beşevler/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile (14 Kasım 2012 tarihinde başlayıp 23 Kasım 2012 saat 17:00′ye kadar) kabul edilecektir.

Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire Başkanlığı İnönü Bulvarın No:42 Emek-ANKARA’dır. İtiraz başvuruları topluca, İSGGM tarafından alınıp MEB’e iletilecek ve kesin sonuçlar MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

-I- Sınav uygulamasına ve sonuçlara ilişkin itirazlar 10 (on) gün içerisinde YEĞİTEK tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara ve İSGGM’ye (03 Aralık 2012 tarihinde) bildirilecektir.

-I- Bütün itiraz başvurularında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı evrak giriş tarihi ve saati esas alınacaktır.

-I- Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan, adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz. Ancak; adayın kendi kusuru dışında idari bir sebeple sınava girememesi durumunda sınavın ait olduğu yıl içinde banka dekontu ile başvuruda bulunduğu takdirde kendisine ücret iadesi yapılabilecektir. Ücret iadesi alabilecek adaylar Millî Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesinden sorgulatma yoluyla durumlarını öğrenebileceklerdir.

-I- 21 Ekim 2012 tarihli sınav için yatırılan ücret hiçbir şekilde başka bir sınav için geçerli kabul edilmeyecektir.

 

ÇSGB BAKANLIĞI 21 Ekim iş güvenliği uzmanlığı ve iş yeri hekimliği SINAV UYGULAMA DUYURUSU TAM METİN İÇİN Buraya tıklayınız


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.